ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Zadbaj o dłonie z medycyną estetyczną

– ZADBAJ O DŁONIE Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ –

Zalety biostymulatorów?

Jeśli marzy się ci się zdrowa, jędrna, wygładzona i przede wszystkim odmłodzona skóra, biostymulatory są doskonałym wyborem dla ciebie. Jest to zdrowe rozwiązanie swoich problemów, z takimi miejscami jak twarz, szyja, czy chociażby dekolt. Na rynku można znaleźć kilka rodzajów biostymulatorów, które mają różny zakres działania. W ten sposób można doskonale dopasować produkt, do wymagań i wszystkich potrzeb swoich pacjentów.

Kiedy stosować biostymulatory?

Jeśli pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, jak chociażby zmarszczki na twarzy, owal twarzy przestaje być widoczny, skóra zaczyna z czasem opadać i nie jest już tak jędrna jak kiedyś, a nawet zauważyliśmy pewnego rodzaju bruzdy. To zabieg z zastosowaniem biostymulatorów skierowany jest właśnie dla was! Jest on w pełni biodegradowalny, więc nie ma żadnych obaw o pogorszenie stanu organizmu.

Jak wygląda zabieg?

Za pomocą bardzo cienkiej igły, specjalista wprowadza odpowiednie substancje lecznicze do skóry właściwej, pomija on natomiast naskórek, dzięki czemu efekty zabiegu widoczne są niemal od razu.

Badanie histopatologiczne wykonywane jest zawsze po chirurgicznym wycięciu zmiany zlokalizowanej na skórze lub w tkance podskórnej. Po usunięciu znamienia, guzka, bądź innej struktury jest ona przesyłana do weryfikacji histopatologicznej wykonywanej przez patomorfologa. Czas oczekiwania na wynik to około dwa tygodnie.

WSKAZANIA

 – Zwiększenie napięcia skóry
 – Poprawa gęstości skóry.
 – Blizny potrądzikowe.
 – Blizny atroficzne.
 – Poprawa owalu twarzy
 – Delikatne zwiększenie objętości tkanek
 – Uniesienie brwi.
 – Wypełnienie bruzd i zmarszczek
 – Odmłodzenie szyi i dłoni

PRZECIWSKAZANIA

 – Uczulenie na któryś ze składników
 – Czynna infekcja skóry
 – Aktywna choroba nowotworowa
 – Choroby z autoagresji

ZALETY

 – Małoinwazyjny
 – Możliwość wykonania zabiegu kaniulą
 – Nieznaczna bolesność – zabieg w znieczuleniu miejscowym
 – Efekt natychmiastowy, potęgujący się z czasem
 – Długo utrzymujący się efekt około 1,5 roku