ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

O nas

O mnie

HOME / KLINIKA / O MNIE

Dzień dobry.
Z największą przyjemnością witam Cię na stronie Kliniki Medycyny Estetycznej „Miodek Estetyka”.

Pozwól, że Ci się przedstawię.
Nazywam się Mieczysław Miodek.

Jestem chirurgiem dziecięcym z 30 letnim stażem,
a dodatkowo od 18 lat zajmuję się medycyną estetyczną, która obok chirurgii dziecięcej stała się moją pasją.

W medycynie estetycznej stawiam na naturalny wygląd, kompleksowość i długofalową opiekę.
Razem ustalimy plan działań mających na celu poprawę kondycji skóry, opóźnienie procesów starzenia, poprawę niedoskonałości
i innych działań, które nie tylko sprawią, że lepiej poczujesz się ze swoim wizerunkiem, ale też wzmocnią Cię emocjonalnie.
Bez wątpienia w  obecnych czasach wygląd ma bardzo duży wpływ na odbiór naszej osoby przez innych, jak również na poczucie własnej wartości.

Jako lekarz otoczę Cię profesjonalną i bezpieczną opieką. Starannie dobieram współpracujących partnerów, produkty i marki. Nieustannie dbam o rozwój i kształcenie się w dziedzinie medycyny estetycznej. Dlatego dodatkowo biorę udział w licznych sympozjach, kongresach, kurach i szkoleniach. Korzystam z najlepszych technologii i nowoczesnych sprzętów. Obecnie moje życie dzielę między Polską a Mediolanem, gdzie intensywnie podnoszę swoje kwalifikacje w tematyce Anti- Aging.

Stworzyłem Klinikę „Miodek Estetyka”, markę która działa w różnych miejscach w Polsce. Zapraszam obecnie do Centrum Medycznego „Szpital Świętej Rodziny”  a także Centrum Medycznego Sonomedica w Łodzi  oraz dodatkowo  Columna Medica SPA & Wellness w Łasku , i też  Activ Centrum we Włocławku.

Oprócz medycyny obecnie omoimi pasjami są sport, głównie karate, ale także jazda rowerem, narty, pływanie, a ostatnio na dodatek próbuję swoich sił w golfie. Dodatkowo jestem członkiem Komisji Medycznej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego a także  lekarzem Kadry Narodowej. Kocham zwierzęta. Członkiem naszej rodziny jest urocza kotka. Od dziecka jestem akwarystą. Mam w domu kilka akwariów, które na dodatek cieszą oko i relaksują po ciężkim dniu pracy.

Zapraszam Cię serdecznie.
Mieczysław MiodekDo

Skontaktuj się z nami