ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Mezoterapia igłowa Łódź | Miodek Estetyka

– MEZOTERAPIA IGŁOWA ŁÓDŹ –

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem dzięki któremu staramy się z każdym dniem rozwijać. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest ono poparte umiejętnościami pozyskiwanymi przez wiele lat edukacji i pracy z naszymi pacjentami.

Dysponujemy jedynie najnowszym i w pełni profesjonalnym sprzętem medycznym. Sprzęt ten pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Dzięki temu, możemy zaproponować Państwu, takie zabiegi jak powiększnaie ust, usuwanie owłosienia, lifting skóry, pozbycie się zmarszczek, poprawę wyglądu skóry, a nawet pozbycie się wielu przebarwień oraz znamion.

Mezoterapia igłowa to prosty zabieg, który wykonywany jest w medycynie estetycznej od lat 70 XX wieku. Zyskał on swoją popularność, dzięki ogromnej skuteczności i efektami które są widoczne od razu. Stosowany może być nie tylko na twarzy, ale również w takich miejscach jak szyja, dekolt, ramiona i uda. Jest to niechirurgiczny i małoinwazyjny zabieg. Nie wymaga on od pacjentów hospitalizacji, więc nikt nie musi martwić się o powikłania i nieprzyjemne dolegliwości.