ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Laserowe usuwanie blizn łódź

– LASEROWE USUWANIE BLIZN ŁÓDŹ –

Po osiągnięciu pewnego wieku zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki – w kącikach oczu, w okolicach ust, na czole, między brwiami. Spędzają sen z powiek, psują humor i odbierają pewność siebie. Nieubłaganie pojawia się ich coraz więcej, ale medycyna estetyczna jest po to by je powstrzymać.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektownych zabiegów odmładzających jest botoks. Jednakże na pierwsze, nieduże jeszcze zmarszczki, rekomendowany jest Baby Botoks. W odróżnieniu od tradycyjnego zabiegu toksyną botulinową, tu podawane są mniejsze ilości preparatu. Pozwala to zachować naturalne ruchy twarz przy jednoczesnym spłyceniu zmarszczek. Dzięki Baby Botoks skóra staje się promienna oraz nabiera wypoczętego i świeżego wyglądu. Zabieg trwa około 15 minut i jest niemal bezbolesny.

Kolejnym niezwykle skutecznym zabiegiem na spłycenie zmarszczek jest dermapen, dzięki któremu produkcja kolagenu odpowiedzialnego za młodzieńczy wygląd skóry diametralnie przyśpiesza. Sam zabieg polega na kontrolowanych mikronakłuciach, które zmuszają skórę do regeneracji, co jest tożsame z jej odmładzaniem. Po zabiegu pojawić mogą się zaczerwienienia, które znikają samoistnie po paru godzinach.

Mezoterapia kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu pod skórę kwasu hialuronowego, dzięki któremu natychmiastowo staje się ona nawodniona i bardziej świeża. Zabieg ten ma na celu uzupełnienie kwasu hialuronowego, którego wraz z wiekiem zaczyna coraz bardziej ubywać. Dodatkowo stymuluje on produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się zregenerowana i pełna witalności.

Lifting nićmi Aptos w klinice w Łodzi odmieni Twój wygląd !
Jest to doskonała metoda na poprawę wygladu twarzy. Nici Aptos są bezpieczne a efekty ich zastosowania widoczne są natychmiast.
Zabieg jest bezbolesny i nici Aptos nie pozostawiają blizn.
Nici Aptos posiadają także największą ilosć certyfikatów i cieszą się olbrzymią popularnością.
Zapraszamy do kliniki w Łodzi gdzie wykonujemy lifting nićmi Aptos od wielu lat.
Skorzystaj z wizyty i dowiedz się więcej na temat zabiegów nićmi Aptos !
Nasza Klinika w Łodzi ma długie doswiadczenie w wykonywaniu zabiegów nićmi Aptos.