ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Najlepsze zabiegi na zmarszczki mimiczne | Miodek Estetyka

– NAJLEPSZE ZABIEGI NA ZMARSZCZKI MIMICZNE –

– Miodek Estetyka –

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem dzięki któremu staramy się z każdym dniem rozwijać. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest ono poparte umiejętnościami pozyskiwanymi przez wiele lat edukacji i pracy z naszymi pacjentami.

Dysponujemy jedynie najnowszym i w pełni profesjonalnym sprzętem medycznym. Sprzęt ten pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Dzięki temu, możemy zaproponować Państwu, takie zabiegi jak powiększnaie ust, usuwanie owłosienia, lifting skóry, pozbycie się zmarszczek, poprawę wyglądu skóry, a nawet pozbycie się wielu przebarwień oraz znamion.

Toksyna botulinowa zwana potocznie Botoxem to ciągle substancja nierozłącznie związana z medycyną estetyczną. Zabiegi z jej użyciem to ciągle jedne z najpopularniejszych procedur wykonywanych w gabinetach zajmujących się estetyką. Preparat hamuje przewodnictwo nerwowo – mięśniowe, dzięki czemu redukuje zmarszczki mimiczne, wygładza delikatne zmarszczki na twarzy, co jest skutkiem relaksacji mięśni. Stosowana jest także w leczeniu nadpotliwości. Jest bezpieczna, przewidywalna i bardzo skuteczna. Efekty zabiegów są czasowe, przemijające i w pełni odwracalne.