ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

SKUTECZNE METODY WALKI Z CIENIAMI POD OCZAMI

SKUTECZNE METODY WALKI Z CIENIAMI POD OCZAMI

Cienie pod oczami, mniejsze bądź większe, ujmują nam urody i dodają lat. Sprawiają także, że wyglądamy na wiecznie zmęczone. Co prawda można je zakryć makijażem, jest to jednak rozwiązanie tymczasowe i bardzo nietrwałe. Jak się uporać z tym problemem? Medycyna estetyczna spieszy z pomocą.

Najczęstszymi przyczynami cieni pod oczami są przemęczenie, przeziębienie, odwodnienie czy też niedobory żelaza. Mezoterapia koktajlami odżywczymi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów na twarz, szyję i dekolt, idealnie sprawdza się również w walce z cieniami pod oczami. Składniki aktywne wprowadzane są pod skórę za pomocą mikronakłuć. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia powodują powstawanie nowych włókien kolagenowych i elastyny, dzięki czemu ulegają natychmiastowej regeneracji. Skóra staje się nawilżona i napięta, wyrównany zostaje jej koloryt, cienie pod oczami znikają, a delikatne zmarszczki w okolicy oka zostają wygładzone.

Kolejnym powszechnie polecanym sposobem na sińce pod oczami jest zabieg z wykorzystaniem preparatu Nucleofill Eye stworzonego specjalnie do poprawy kondycji i odmłodzenia bardzo cienkiej skóry okolicy oka zarówno górnej jak i dolnej powieki. Polinukleotydy do głębokiej biostymulacji skóry zawarte w preparacie zwiększają elastyczność skóry, odmładzają i regenerują bardzo cienką partię pod oczami. Sam zabieg wykonywany jest metodą iniekcji, dzięki której następuje szybka regeneracja uszkodzonych tkanek i produkcja nowego kolagen, skóra staje się wyraźnie napięta i nawilżona, a nieestetyczne cienie znikają.

Obecnie, cienie pod oczami tzw. sińce pod oczami są stosunkowo częstą przyczyną pojawiania się Pacjentów w naszej Klinice Medycyny Estetycznej w Łodzi.
Cienie pod oczami są efektem przemęczenia ale i takze są czasem sygnałem stanów chorobowych.
Cienie pod oczami stają sie powodem niezadowolenia i wpływają na poczucie własnej nieatrakcyjności.
Nasza Klinika stosuje odpowiednie zabiegi mające na celu usuwanie cieni pod oczami.
Zabieg usuwania cieni pod oczami jest bezpieczny a efekt jest długotrwały.
Usunięcie cieni pod oczami sprawi, że poczujesz sie lepiej. Odwiedź naszą Klinikę Medycyny estetycznej w Łodzi a my szybko usuniemy Twoje cienie pod oczami !