ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Ratunek dla źle wykonanych zabiegów plaga kwasu hialuronowego

– RATUNEK DLA ŹLE WYKONANYCH ZABIEGÓW PLAGA KWASU HIALURONOWEGO –

Kiedy pojawia się cellulit?

Cellulit jest najczęstszym problemem wśród kobiet i pojawia się on w okolicach pośladków oraz ud. Zazwyczaj pojawia się on u kobiet, które cierpią na problemy z nadwagą, układem hormonalnym, zatrzymaniem zbyt dużej ilości wody pod skórą, lub problem pojawił się po ciąży. Spowodowane są zazwyczaj nieprawidłowym krążeniem limfy i krwi. Niestety jest to bardzo krępująca kwestia dla Pań, które wstydzą się swojego problemu zamiast z nim odpowiednio walczyć.

Jaki zabieg wybrać?

Wszystko zależy od źródła problemu, więc najlepszym wyborem jest doradztwo profesjonalistów, którzy spotykają się z cellulitem na co dzień. Najczęściej wybieranymi zabiegami, są między innymi radiofrekwencja mikroigłowa, endermologia, laser frakcyjny, liposukcja, mezoterapia igłowa i karboksyterapia. Wybór zależy w głównej mierze, od samego zaawansowania problemu i tego jak duży jest cellulit u danej osoby. Im większy jest problem, prawdopodobnie będzie potrzebna również większej ilości zaawansowanych zabiegów.


Cellulit czyli inaczej lipo dystrofia gynoidalna to schorzenie mające złożoną przyczynę. Składa się na nią zaburzenie w obrębie tkanki tłuszczowej i jej metabolizmu, tkanki łącznej oraz niewydolność układu żylno – limfatycznego. Czynniki sprzyjające rozwojowi cellulitu są predyspozycje genetyczne, zaburzenia gospodarki hormonalnej, czynniki środowiskowe i styl życia.


– Występuje przede wszystkim u kobiet.
– Może pojawiać się bardzo wcześnie już w okresie pokwitania, głównie dotyczy jednak kobiet dojrzałych. Sprzyja   mu terapia hormono zastępcza, antykoncepcja, pojawia się również w trakcie i po ciąży.
– Najczęściej dotyczy skóry pośladków, bioder, brzucha i kolan, zdecydowanie rzadziej ramion, czy piersi. Skórę –   dotkniętą cellulitem porównujemy do skórki pomarańczowej.
– Największe sukcesy możemy odnieść w walce z cellulitem gdy uchwycimy jego początkową fazę.
– W późniejszym okresie pojawiają się dolegliwości bólowe przy ucisku skóry.


Jednym ze sposobów walki z cellulitem jest preparat ALIDYA. To certyfikowany, bezpieczny preparat podawany metodą mezoterapii. Substancja ta chelatuje, czyli wyłapuje i wiąże jony żelaza oraz rozpuszcza substancje toksyczne zmagazynowane w skórze.


Preparat ten poprawia krążenie tętnicze, żylne i limfatyczne, odbudowuje białka tworzące macierz skóry. Odkwasza skórę i usuwa z niej wolne rodniki.

WSKAZANIA

 – Likwidacja już istniejącego cellulitu
 – Zapobieganie jego tworzenia
 – Poprawa kondycji skóry
 – Zmniejszenie skutków stresu, złej diety, stosowania używek.

PRZECIWSKAZANIA

ZALETY

 – Chelatacja metali ciężkich i rozpuszczanie toksyn
 – Drenaż osmotyczny skóry
 – Poprawa krążenia krwi i chłonki
 – Odkwaszenie skóry
 – Odbudowa białek występujących w skórze
 – Usuwanie wolnych rodników