ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Każda z nas pragnie mieć piękne i kuszące usta, jest to przecież atrybut kobiecości. Niestety natura potrafi poskąpić nam nawet tego. Jednak nie ma się co martwić, w końcu po to została stworzona medycyna estetyczna. Medycyna estetyczna z wieloma technikami powiększania i modelowania ust, pozwoli by nasze usta zawsze były zmysłowe.

Powiększanie ust na płasko, czyli Paris Lips, cieszy się ostatnio ogromnym zainteresowaniem. Jest to nowa technika modelowania ust. Polega na zastosowaniu preparatów zawierających usieciowany kwas hialuronowy. Dzięki swojej strukturze preparat ten jest bardziej odporny na degradację w organizmie, co przekłada się na dłuższy czas utrzymywania się efektów zabiegu.

Sam zabieg trwa około 20 – 30 minut i polega na ostrzykiwaniu krawędzi górnej wargi. Efektem tego jest powstanie wyrazistych brzegów ust i ładnie zarysowany łuk Kupidyna. W przeciwieństwie do klasycznych zabiegów powiększania ust, w których podaje się wypełniacz równolegle do granicy czerwieni wargowej, w zabiegu Paris Lips iniekcje wykonywane są prostopadle. Niewielka ilość preparatu wstrzykiwana jest również w kolumny skóry biegnące od łuku pośrodku górnej wargi w kierunku nosa. Dzięki temu usta są lekko wydęte mimo iż nie dochodzi do wzrostu rozmiaru górnej wargi. Dzieje się tak gdyż zabieg ten nie koncentruje się na dodaniu ustom znacznej objętości. Chodzi w nim bardziej o podkreślenie najbardziej zmysłowej partii ust, czyli łuku Kupidyna, i nadaniu mu kształtu litery V. Efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet do 12 miesięcy.