ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

O nas

Miodek Estetyka

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów – jest to dla nas priorytet, dzięki któremu staramy się z każdym dniem rozwijać. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, a jest ono poparte umiejętnościami pozyskiwanymi przez wiele lat edukacji i pracy z naszymi pacjentami.

Dysponujemy jedynie najnowszym i w pełni profesjonalnym sprzętem medycznym, który pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Dzięki temu, możemy zaproponować Państwu, takie zabiegi jak usuwanie owłosienia, lifting skórzy, pozbycie się zmarszczek, poprawę wyglądu skóry, a nawet pozbycie się wielu przebarwień oraz znamion.

Oferujemy również zabiegi z dziedziny chirurgii dziecięcej, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu z kadrą narodową Karate tradycyjnego, jesteśmy w stanie zaproponować specjalistyczne zabiegi i konsultację, sportowcom z wielu kontuzyjnych dyscyplin sportowych. Wizytę w naszej klinice, zaczynamy od konsultacji i bardzo dogłębnej analizy problemu, więc każdy nasz pacjent, otrzyma szereg niezbędnych informacji i dalszych wskazówek, dotyczących odpowiedniego wyboru zabiegów oraz czynności mających na celu poprawę wyglądu. Dr Mieczysław Miodek jest specjalistą chirurgii dziecięcej. W 1992 ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Po studiach i odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii i Onkologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Przez 5 lat pracował na Oddziale leczenia oparzeń. Od 2007 roku rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej. W latach 2015 – 2017 pracował w Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. Dr Janusza Korczaka Wielospecjalistycznego Centrum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi Wykonuje szeroki wachlarz zabieówi medycyny estetycznej w Klinice Miodek Estetyka. Jako chirurg dziecięcy przyjmuje pacjentów w poradni specjalistycznej Szpitala Świętej Rodziny w Łodzi. Jest członkiem Komisji Medycznej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i lekarzem Kadry Narodowej. Dr Mieczysław Miodek aktualizuje, rozszerza i pogłębia swoje umiejętności biorąc udział w licznych sympozjach, kongresach kursach i szkoleniach zarówno w dziedzinie chirurgii dziecięcej, medycyny estetycznej jak i medycyny sportowej. Od 2017 roku jest szkoleniowcem prowadzącym kursy dla lekarzy w zakresie zastosowania lasera i plazmy w medycynie estetycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej i antyagning