ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Nici implantacyjne

NICI IMPLANTACYJNE

HOME / ZABIEGI / NICI IMPLANTACYJNE

NICI IMPLANTACYJNE

Jest to zupełnie nowa metoda odmładzania skóry twarzy, dekoltu i szyi, która nazywana jest również nićmi PDO. Sam zabieg jest o wiele mniej inwazyjny od toksyny botulinowej, czyli popularnego od wielu lat botoksu. Efekty utrzymują się również o wiele dłużej, dzięki czemu jest on coraz chętniej wybierany przez pacjentów.

Dla kogo nici implantacyjne?

Jest to doskonały wybór dla wszystkich osób, które poszukują sposobu na podniesienie skóry w takich miejscach jak podbródek, policzki, wygładzenie rysów twarzy, problematyczne miejsca na dekolcie i szyi. Z wiekiem skóra przestaje być jędrna i zwyczajnie trzeba jej pomóc wrócić do młodego wyglądu.

Jak wygląda zabieg?

Pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, trwa on zaledwie 40 minut, a pod skórę i problematyczne miejsca pacjenta, wprowadzane są delikatne nici, wyprodukowane z takiego materiału jak polideksian. Ulega on pełnemu rozkładowi w organizmie po około 240 dniach. Efekt całego zabiegu utrzymuje się nawet przez 2 lata! Jest on bardzo mało inwazyjny, więc wybierany jest coraz częściej przez pacjentów chcących odmłodzić swoją skórę i twarz.

Korekta nosa nićmi Aptos odmieni Twój wygląd !
Nici Aptos sprawiają, że zostaje przywrócona naturalna krągłość twarzy, następuje ujędrnianie i napiecie skóry.
Atutem stosowania nici Aptos jest także to, że stymulują one tworzenie nowego kolagenu oraz pierwszeefekty po ich zastosowaniu widoczne są natychmiast po zabiegu.
Nici Aptos doskonale sprawdzają się przy korekcie nosa, są małoinwazyjne, przywracają naturalny wygląd. Materiały są w pełni wchłanialne i bezpieczne dla organizmu. Skorzystaj z wizyty w klinice w Łodzi i dowiedz się więcej na temat korekty nosa nićmi Aptos