ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Laser CO2 Łódź

LASER CO2

HOME / ZABIEGI / LASER CO2

LASER CO2

Zabieg z pomocą lasera frakcyjnego, jest to najczęściej wykorzystywany zabieg odmładzający, ponieważ przynosi bardzo zadowalające efekty, a lista schorzeń przy których jest on w stanie pomóc, jest bardzo długa. Sam proces leczenia jest prosty i bezbolesny dla pacjenta.

Jak wygląda zabieg?

Moc wiązki lasera, zostaje odpowiednio dobrana do potrzeb indywidualnych pacjenta, dzięki czemu każdy może czuć się bezpiecznie, posiadając nawet delikatną skórę. Tworzy on wiele mikrourazów jednocześnie, a wysoka temperatura powoduje wyparowanie tkanek. Podczas samego procesu odbudowy tkanek, dochodzi do syntezy kolagenu i gojenia, dzięki czemu miejsce w którym zastosowany został zabieg, wygląda o wiele lepiej i młodziej. Czas zabiegu zależy od wielkości obszaru, na którym jest on wykonywany. W celu obniżenia dyskomfortu, podawany jest środek znieczulający.

Cel zabiegu.

Dzięki zastosowaniu lasera, pacjenci mogą spodziewać się wyeliminowania takich problemów jak zmiany pigmentowe, nierówności skóry, zwiotczenia skóry, zmarszczki, rozszerzone pory, blizny, a nawet rozstępy i plamy starcze wraz z uszkodzeniami słonecznymi.

WSKAZANIA

◈ LASER FRAKCYJNY
➤ Leczenie blizn pooperacyjnych, pourazowych, potrądzikowych, pooparzeniowych
➤ Leczenie rozstępów
➤ Urata elastyczności skóry
➤ Fotoodmładzanie
➤ Zamykanie rozszerzonych porów
➤ Leczenie przebarwień
➤ Usuwanie zmian skórnych

◈ LASER ENDOWAGINALNY
➤ Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
➤ Redukcja blizn poporodowych
➤ Leczenie suchości pochwy
➤ Labioplastyka
➤ Redukcja rozluźnienia kanału pochwy

◈ LASER CHIRURGICZNY
➤ Usuwanie kłykcin kończystych, grudek perlistych
➤ Usuwanie zmian około paznokciowych, włókniaków, ziarniniaków, brodawek wirusowych
➤ Przeciwwskazania
➤ Ciąża, karmienie
➤ Choroba nowotworowa
➤ Okolica oka bez zabezpieczenia

PRZECIWSKAZANIA

➤ Ciąża, karmienie
➤ Choroba nowotworowa
➤ Okolica oka bez zabezpieczenia

ZALETY

➤ Mała bolesność
➤ Doskonałe efekty

Zapraszamy do naszej kliniki w Łodzi na zabiegi laserem pikosekundowym, który słuzy do usuwania o blizn,  a także tatuaży, rozstępów tak i również  przebarwień.
Laser pikosekundowy stosujemy takze w celach odmładzajacych.
Laser pikosekundowy jest zabiegiem szybkim, skutecznym i bezpiecznym – należy do najnowoczesniejszych zabiegów laseroterapii.
Atutem jego stosowania jest także to, ze zabieg jest niemal bezbolesny a sam laser pobudza także komórki do produkcji kolagenu.
Jeśli chcesz wygladać młodziej skorzystaj odwiedź naszą klinkę w Łodzi. Zabieg laserem pikosekundowym sprawi, że poczujesz się lepiej ! a tak