ul. Wigury 19, Łódź 90-302
+48 571 229 990

Ginekologia estetyczna

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

HOME / ZABIEGI /GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Kobiety często narzekają na swoje strefy intymne i spowodowane jest to między innymi tym, że ich narządy rozrodcze są skonstruowane w mało estetyczny sposób. Może to również wpłynąć negatywnie na ich pewność siebie, komfort codzienny i życie intymne. Jest jednak na to sposób, a są nim zabiegi ginekologii estetycznej.

Wybór odpowiedniego zabiegu.

Tak by dobrać odpowiedni zabieg pod wymagania pacjentki, będzie potrzebna konsultacja z profesjonalnym lekarzem, który przyjmie pacjentkę klinice. Zabiegi nie należą wcale do inwazyjnych, a efekty mogą być zaskakująco pozytywne.

Oferta zabiegowa.

W przypadku kobiecych miejsc intymnych, można stosować również takie zabiegi jak ostrzyknięcie ich toksyną botulinową, czyli bardzo popularnym botoksem. Jest to bardzo popularna forma rozwiązania problemów z nietrzymaniem moczu. W przypadku zabiegów wpływających na estetykę narządów rozrodczych, wybierany jest często zabieg stosując specjalne nici liftingujące, dzięki nim można poprawić funkcjonowanie i wygląd krocza, przy czym charakteryzuje się on niską inwazyjnością i brakiem konieczności hospitalizacji. W ofercie można znaleźć o wiele więcej propozycji z dziedziny ginekologii estetycznej, więc zapraszamy serdecznie do kontaktu!